زمان و مکان برگزاری جلسات نمایندگی حافظ : روزهای یکشنبه جلسات عمومی همسفران و مسافرین از ساعت 16.30 الی 19 **** روزهای پنج شنبه جلسات خصوصی مسافرین از ساعت 16.30 الی 19 ******آدرس : خیابان بهشت درب جنوبی پارک شهر تهران . روبروی کتابخانه عمومی پارک شهر ( سالان آمفی تاتر )

 
تاريخ : شنبه بیست و پنجم شهریور ۱۳۹۱

افرادی که انسان های خوب و متعادل و صالحی هستند خداوند در این دنیا خمرشان را میزان می کند اگر سیستم خمر خوب کار نکند انواع و اقسام بیماری می آید چون سیستم ایمنی تخت کنترل همین سیستم است و وقتی این سیستم خوب کار کند تا مریضی می خواهد ریشه پیدا کند سیستم ایمنی آن را رفع می کند.

 و چنان چه اعتیاد ژنتیک  باشد،ژنتیک در این قسمت به این شکل است؛ژنی که دوپامین را درست  می کند یا دینورفین را،آن ژن مشکل دارد ،این ها همه مربوط به سیستم ایکس است شخص بهترین نقاش یا موسیقی دان و...می شود و اگر خوب کار نکند انواع و اقسام بیماری های مالیخولیایی را می گیرد،این افراد چون بیوشیمی آن ها کم است به سمت اعتیاد کشیذه می شوند و چون این سیستم خوب کار نمی کند شخص نمی تواند ریلکس شود.

یکی از مسائلی که خودم به آن رسیدم این است که هرچه انسان صالح تر باشد سیستم بیوشیمی و خمر آن ها متعادل تر و این افراد می توانند سخت ترین چیزها را متحمل شوند و این همان شراب الهی است که بزرگان از آن یاد می کنند.

شرابی ناب می خواهم که مرد افکن بود زورش    که تا یکدم بیاسایم ز دنیا و شر و شورش

اگر بیوشیمی خوب کار نکند با قدری کار زود خسته می شویم،اگر بیوشیمی خوب کار نکند با همه می جنگیم زود عصبانی می  شویم و این حالت مثل زمانی است که افراد مصرف کننده خمار هستند و تحمل شرایط را ندارند درست برعکس مواقعی که نشئه می باشند.

و اسم این سیستم را سیستم ایکس گذاشته ایم و تنها دارویی که این سیستم را درست می کند تریاک می باشد حتی برای افرادی که دچار بیماری روانی هستند.

تریاک دست پزشک حاذق شفاست و دست مردم عادی جنایت است و یک چهره ی الهی و شفابخش داردو یک چهره ی صدردصد اهریمنی. در بیمارستان ها داروهایی که استفاده می شوند همه در تریاک است مثل نارسئین،کدئین و من فکر می کنم روزی که خداوندتریاک را خلق کرد برای انواع بیماری ها ی اعتیاد و روانی امروز بود.

کاری که ما در کنگره از آغاز تا رسیدن به مرحله ی شربت تریاک کردیم این است:در یک فرد معتاد مواد مخدر مثل سم عمل نمی کند،عمل سم زدایی صحیح نیست. ما تریاک را با دیدگاهی دیگر که در روش سنتی هم نیست استفاده کردیم ؛در طول 11 ماه در پله های 21 روزه تیپر صورت گرفت.

بدین ترتیب درمان در کنگره 60 صورت می گیرد ؛درمانی که برگشت ندارد و شخص نسبت به مواد مخدر حساسیت ندارد و در کنگره شخص ایزوله نمی شود و می تواند در طول سفر در بین مصرف کنندگان هم باشد و ما این پروسه را بر روی هروئین،کراک،شیشه و انواع قرص ها هم جواب گرفتیم.

در مانی که در کنگره اتفاق می افتد یک نوع آن در دنیا نیست و افرادی که درمان می شوند پتانسیل های دیگری در کار،ورزش،شعر ،موسیقی و تحصیل از خود نشان می دهند و این روند ادامه داشت تا  بالاخره بعد از آزمایشات بسیار ورفت و آمدهای پیاپی پروتکل شربت تریاک یکی از مهمترین پروتکل ها در کشور شد


برچسب‌ها: سیستم ایکس, درمان اعتیاد, درسهای استاد, کنگره 60

ارسال توسط علی ضیاء

دانلود

<BLOGFA>